Wermer Kapfer
Zelená kompozice
No.: 572Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 12:09
litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100
Current price: 550 CZK (23 €)
Zelená kompozice
Current price: 550 CZK (23 €)