Wermer Kapfer
Zelená kompozice
Položka č.: 572Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:09
litografie, 49,5 x 75 cm, sign. PD Wermer Kapfer, č. 48/100
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Zelená kompozice
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)