František Hájek Hvězdínský
(1900)
Lomnice nad Popelkou
No.: 498Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 10:55
akvarel, tužka, papír, 1930, 21,3 x 29 cm, sign. PD nečitelně, LD věnování, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)