Jelizaveta Ginčanskaja
Procházka po Praze
No.: 490Auction price: 6.400 CZK (267 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:47
olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 6.400 CZK (267 €)
Jelizaveta Ginčanskaja
Pírka
No.: 491Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:48
olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)