Jelizaveta Ginčanskaja
Pírka
Položka č.: 491Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:48
olej, malířská lepenka, 2024, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Hinchanska Yelyzaveta, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studium na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Oděsa na…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Jelizaveta Ginčanskaja
Procházka po Praze
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 6.400 CZK (267 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:47
olej, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Liza Hinchanska, klínový rám, Práce původem ukrajinské malířky a designérky žijící v Praze. Studovala na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodném městě Odě…
Aktuální cena: 6.400 CZK (267 €)