Koloman Fodor
Útok dravce
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 10:42
akvarel, tuš, papír, 20,5 x 7,5 cm, sign. PD Koloman Fodor, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)