Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Vesnice v horách
No.: 851Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2024 16:48
kvaš na ručním papíře, 1960, 18 x 50 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, papír mírně zažloutlý, zbytky po lepence na kartonu, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Horská krajina
No.: 305Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, 52 x 71 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Lom na Rusavě
No.: 304Auction price: 4.500 CZK (188 €)
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. LD Ludvík Schneiderka, rám, Aantiqari.at Radhošťská,