Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Vesnice v horách
Položka č.: 851Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 16:48
kvaš na ručním papíře, 1960, 18 x 50 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, papír mírně zažloutlý, zbytky po lepence na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Horská krajina
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, 52 x 71 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Lom na Rusavě
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
olej, lepenka, 45 x 61 cm, sign. LD Ludvík Schneiderka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská