Jelizaveta Ginčanskaja
(1988)
Stříbrný les
No.: 266Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, akryl, plátno, 2022, 60 x 80 cm, sign. na zadní straně Elizaveta Hinchanska, klínový rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 12.000 CZK (500 €)