Václav Polívka
(1869-1969)
Vesnická scenérie
No.: 119Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 69 x 95,5 cm, sign. PD V. Polívka, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)