Václav Polívka
(1869-1969)
Vesnická scenérie
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 69 x 95,5 cm, sign. PD V. Polívka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)