Neznámý autor (podle Rafaela)
Svatá rodina
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, měděný podklad, pravděpodobně 19. století, 14 x 11,5 cm, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)