Petr Strnad

(1935-2020)

  • Petr Strnad

    (1935-2020)

    Vyšehrad

    Položka č.: 282407

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:24

    litografie, 1991, 16,6 x 20,2 cm, sign. PD P. Strnad 91, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)