Jana Ondrušková - Wünschová
No.: 282349Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2024 15:08
litografie, 2006, 22,2 x 12,6 cm, sign. PD J. Ondrušková - Wünschová 06, č. 16/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)