Jana Ondrušková - Wünschová
Položka č.: 282349Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2024 15:08
litografie, 2006, 22,2 x 12,6 cm, sign. PD J. Ondrušková - Wünschová 06, č. 16/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)