L. Sidon?

  • L. Sidon?

    Na řece

    Položka č.: 282313

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23

    olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)