Jan Hlína
(1910-1983)
Babočka vrbová a Perleťovec
No.: 282273Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 15. 07. 2024 18:03
litografie, 20, 2 x 12, 1 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/201, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jan Hlína
(1910-1983)
Babočka Namphalis antiopa L.
No.: 282272Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 15. 07. 2024 18:04
litografie, 12, 3 x 12, 3 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jan Hlína
(1910-1983)
Otakárek Papilio machaon L.
No.: 282271Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 15. 07. 2024 18:05
litografie, 13 x 12, 8 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)