Jan Hlína

(1910-1983)

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Babočka vrbová a Perleťovec

    Položka č.: 282273

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:03

    litografie, 20, 2 x 12, 1 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/201, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Babočka Namphalis antiopa L.

    Položka č.: 282272

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:04

    litografie, 12, 3 x 12, 3 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Otakárek Papilio machaon L.

    Položka č.: 282271

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:05

    litografie, 13 x 12, 8 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)