Zoja Villalobos

(1948-2003)

  • Zoja Villalobos

    (1948-2003)

    Labyrint

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:26

    litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)