Martin Lukáč
(1989)
Cigarette smoker
Položka č.: 667Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:44
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 36/60
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Martin Lukáč
(1989)
Ground and pound
Položka č.: 668Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:45
litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 37/60