Veronika Rejfířová
Krajina luže
Položka č.: 282807Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:33
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)