Šárka Koudelová
(1987)
Garbage to garbage
No.: 40Auction price: 42.000 CZK (1.750 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 15:39
akryl, plátno, 2021, 90 x 60 cm, sign. vzadu Koudelová 2021
Current price: 42.000 CZK (1.750 €)