Michal Burget
(1975)
Roma
No.: 273Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta
Current price: 15.000 CZK (625 €)
(1975)
Roma