Aleš Lamr
Rybník
No.: 33Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2001, 80 x 100 cm, sign. DU A. Lamr 01, Aleš Lamr se na české výtvarné scéně pohybuje od šedesátých let 20. stol. V této době patřil k okruhu umělců, v jejichž díle se začal objevovat zájem o nové pojetí lidské figury, které se v našem prostředí přetransformovalo do tzv. „České grotes…
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Aleš Lamr
No.: 32Auction price: 12.000 CZK (500 €)
akvarel, tužka, papír, 1995, 40 x 56 cm, sign. DU A. Lamr 95
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Aleš Lamr
Jiné geometrie I.
No.: 126Auction price: 16.000 CZK (667 €)
akvarel, papír, 2002, 73,5 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 02
Current price: 16.000 CZK (667 €)