Lubomír Procházka

(1922-2012)

  • Lubomír Procházka

    (1922-2012)

    Most v Parmě

    Položka č.: 281274

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:12

    olej, plátno, 1973, 30 x 55 cm, sign. LD L. Procházka 73, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)