Karel Toman

(1921-?)

  • Karel Toman

    (1921-?)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 282715

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:17

    olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)