• Holý

    Kytice ve váze

    Položka č.: 281009

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2024 15:02

    litografie, 47 x 28,7 cm, sign. PD Holý, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)