• Hataj

    Kuchyňské zátiší

    Položka č.: 282261

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:05

    olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)