Fibig
Položka č.: 282260Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:03
olej, karton, 1958, 40 x 50 cm, sign. PD Fibig 58, rám, na malbě místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)