J. Soukup
Muž z Čičman
Položka č.: 280076Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2024 14:42
akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)