Walter Brems, Vladimír Gažovič
Položka č.: 279963Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 15:46
litografie, 2004, 36,2 x 52,3 cm, sign. PD W. Brems 04 a LD V. Gažovič 04, č. 54/65, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)