B. Heger
Kytka
No.: 279021Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 16:06
olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)