B. Heger
Kytka
Položka č.: 279021Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 16:06
olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)