Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
Položka č.: 281811Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2024 18:41
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu