Antonín Klouda
(1929-2010)
Chlapec v červené košili
Položka č.: 279208Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 16:16
olej, sololit, 1964, 72 x 48 cm, sign. PD Klouda 64, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Antonín Klouda
(1929-2010)
Sv. František
Položka č.: 279207Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 16:14
enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)