Leon Wyczolkowski
(1852-1936)
Sosny
Položka č.: 279160Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:31
litografie, 20 x 24,5 cm, sign. PD Wyczolkowski, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)