Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
No.: 277877Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:44
litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)