Václav Vovsík

  • Václav Vovsík

    Léto

    No.: 274611

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 21. 10. 2024 16:14

    olej, karton, 1956, 25 x 35 cm, sign. PD V. Vovsík, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)