Arnošt Zabloudil - Sobotek
(1895-1959)
Malostranské domy
No.: 274357Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:40
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)