Arnošt Zabloudil - Sobotek
(1895-1959)
Malostranské domy
Položka č.: 274357Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:40
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)