Vavřina
No.: 915Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 17:52
tempera, karton, 33 x 49,5 cm, sign. PD Vařina, zlacený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)