Gabriela (Ela) Horálková
(1893-?)
Portrét dívky
No.: 269982Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:28
olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.500 CZK (188 €)