A. Imrich
No.: 2136Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 16:10
olej, dřevěná překližka, 26 x 37,6 cm, sign. PD A. Imrich, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)