F. Marinke
Zátiší s ovocem a džbánem
No.: 277729Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:22
tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)