F. Marinke

  • F. Marinke

    Zátiší s ovocem a džbánem

    Položka č.: 277729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:22

    tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)