Vilém Šimek

  • Vilém Šimek

    Léto na vesnici

    No.: 267979

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 21. 10. 2024 15:54

    olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD V. Šimek, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (80 €)