V. Neckář
Pivoňky
No.: 267977Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:26
akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)