Roman Křelina
(1966)
Mezi břízkami
No.: 269Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2022, 80 x 80 cm, sign. PD Křelina 22
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
(1966)
Mezi břízkami