Miloslav Bernát
Lutín
No.: 267372Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2024 15:22
litografie, 2006, 19 x 15 cm, sign. PD M. Bernát 2006, pasparta, č. 7/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)