Miloslav Bernát
Lutín
Položka č.: 267372Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2024 15:22
litografie, 2006, 19 x 15 cm, sign. PD M. Bernát 2006, pasparta, č. 7/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)